PurePro AIFIR energetizáló biokerámia egység, In-Line 2


A termék adatainak megjelenítése nincs engedélyezve.

További részletek

Az AIFIR

Az AIFIR egység egy olyan termék, amely 26 féle kerámia granulátum (szemcse) keverékéből áll, amely olyan ásványi oxidokkal van még kiegészítve, mint például szilíciumdioxid, alumíniumoxid stb. Ezen anyagok együttes keveréke bocsátja ki a FIR-t (infravörös sugarakat). A biokerámia betétet 1600 C°-os hevítéssel kezelik, amely lehűlést követően képes a FIR-t kibocsátani. A FIR rezonanciát okoz a vízmolekulák között. Ez ionizálja és aktiválja a vízmolekulákat a sejtekben és a vérben, ezáltal javítva vérkeringésünket és az egészségi állapotunkat.

Az AIFIR a következőképpen hat a szervezetünkre:

- Aktiválja a víz részecskéket
- Növeli a víz Oxigénszintjét
- Segíti lebontani a zsírokat, vegyi és méreganyagokat a véráramból
- Csökkenti a test savtartalmát
- Javítja az idegrendszeri folyamatokat.

Az AIFIR működési elve:

A víz molekulák elhaladnak az üvegcsőbe helyezett kerámia golyók előtt, melytől felveszik a fent említett rezgéseket. (Nincs közvetlen érintkezés a golyók és a víz között.) Az energetizált vízmolekulák felszívódnak a szervezetünkben és kifejtik jótékony hatásukat!

A bio-keramikus patron alapja az FIR (Far-infra-red rays) fény, ami azt jelenti, hogy „távoli infravörös sugarak”. E technológiának a beceneve „light of life”, avagy az "élet fénye". A folyamat laboratóriumban tesztelt és végfelhasználók által bizonyított.

Részletesen:

Az infravörös sugarak (FIR) a napfény színképének, spektrumának részei, amelyek szabad szemmel nem láthatóak. A hullámhossza a "far" infravörös sugaraknak 4 mikrontól 1000 mikronig terjedhet. A mai kutatásoknál a biotechnológia területén felmerült, hogy a "far" infravörös sugarak fontos szerepet játszanak az élő organizmusok kialakulásában és fejlődésében. Ezen ok miatt nevezték el ezeket a speciális infravörös sugarakat bioenergetikus sugaraknak.

 Az emberi test különböző tevékenységei függnek a tápanyagellátástól. Az elfogyasztott tápanyagok bejutnak a szervezetünkbe és biztosítják számunkra az energiát, és életben tartanak minket. Ugyanakkor a káros anyagoknak - amelyek a tápanyagok felszívódása után keletkeznek - el kell távozniuk a szervezetünkből. Ezt a folyamatot nevezzük anyagcserének.

A víz és a fehérjék nélkülözhetetlen részei minden élő organizmusnak a Földön. A vízmolekulák mindig oszcillálók/rezgők. Az ionizációt nevezzük a víz aktivitásának. A víz ilyen fajta aktivációja megy végbe az emberi sejtszövetekben a sejtek anyagcseréje során, a szerves maradványok kiválasztása vagy a tápanyagok feldolgozása során. Az emberi testtömeg 70 %-át víz teszi ki. A FIR, amikor felszívódik, képes aktiválni, vitalizálni, újraaktiválni, fejleszteni és megerősíteni a különböző szerveket a testünkben. Az emberi test különböző szerveiben, a keringési rendszerben fontos szerepet játszik, különösen a kis-keringési rendszerben. Amikor a kis-keringési rendszerben zavarok vannak, különböző betegségek lépnek fel.
Minden egyes élőlény anyagcsere aránya jó mutatója az egészségi állapotának. Ahogy az ásványianyag szállítás függ a vérkeringéstől, ugyanúgy a káros anyagok eltávolítása is függ a keringési rendszertől. A FIR biztosítja az anyagcsere magas szintű működését, így növeli az energia és vitalitás szintet.

Az energetizáló patronban lévő FIR vibráció megegyezik az emberi test frekvenciájával és képes behatolni a sejtekbe és újraaktiválja, erősíti a kis-keringési rendszert. Szabályozza a véráramlást és a vért a véredényekben, erekben, amelyek blokkolva voltak a vérrögök miatt, és ugyanakkor újraaktiválja az életenergiát a testben. A FIR hullámok másik előnye, haszna, hogy emelik a szervezet ellenálló képességét, az immunrendszer hatékonyságát a járványokkal szemben. Emellett segít kivédeni az öregedés hatásait, lassítja az öregedés előrehaladását, növeli az ellenálló képességet a betegségekkel szemben, mert ezek az hullámok alapvető forrásai, fenntartói az életnek a Földön. Minden élő organizmus felhasználja, részesül ebből. Az AIFIR energetizáló egység kedvező véleményezést kapott a Lodz-i Katonai Orvosi Akadémia Biokémiai Tanszékének tudósaitól is.